Gala naukowo-sportowa "Sport niejedno ma imię"

20 kwietnia 2017. w hali sportów walki naszego Uniwersytetu zorganizowana została przez Samorząd Studencki oraz  Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu  gala naukowo - sportowa pt. "Sport niejedno ma imię". Widowisko o charakterze promocyjnym zgromadziło na widowni kilkuset osobową grupę młodzieży z bydgoskich szkół średnich.

Studenci Uniwersytetu zaprezentowali swoje osiągnięcia naukowe z zakresu kultury fizycznej, umiejętności z zakresu różnych dyscyplin sportowych.

Wystąpili zawodnicy i zawodniczki trenujący: Taekwondo, Judo, Karate,  MMA, oraz  na zakończenie żeńska formacja taneczna. Pokaz z satysfakcją obserwowali pracownicy naukowi Instytutu Kultury Fizycznej: prof M. Zasada i dr W.Pilewska.