Zdalne zajęcia z wychowania fizycznego

Drodzy Studenci,

zajęcia z wychowania fizycznego w dniach 08-21.11.2021 r. będą prowadzone zdalnie. W związku z powyższym kontynuowane będzie rozwiązanie z zeszłego semestru, które uważamy za optymalne, biorąc pod uwagę zagrożenie epidemiczne.

Wszyscy studenci mający zajęcia z wychowania fizycznego są zobligowani do wykonywania dowolnie wybranej przez siebie aktywności, co najmniej dwa razy w tygodniu, nie mniej niż po 45 min. Może to być bieg, jazda na rowerze, nordic walking, marsz, jazda na rolkach lub jakakolwiek inna aktywność uzgodniona z prowadzącym grupę. Nie narzucamy intensywności. Niech każdy robi to na miarę swoich możliwości i samopoczucia. Aktywność należy monitorować wykorzystując aplikację np. Samsung Health, Huawei Health (lub inną) i  wysyłać mailem screen do osoby prowadzącej grupę, do której jest się zapisanym. Można to robić każdorazowo po treningu lub zbiorczo raz w miesiącu. Maile powinny wychodzić ze skrzynek uczelnianych i być podpisane imieniem i nazwiskiem.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub będziecie potrzebować rady proszę śmiało kontaktować się z prowadzącymi grupę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Proszę pamiętać, że aktywność fizyczna jest dzisiaj, w czasach pandemii szczególnie istotna.

Życzę zdrowia i pomyślności,
Jarosław Bohdanowicz